BODRI Optimus Étterem: +36 74 67 67 00 | +36 20 321 39 19 Nyitva H-CS és V:12:00-22:00, P-Sz:12:00-24:00

Dolgozzon nálunk, dolgozzon velünk!

A Bodri Birtok munkatársakat keres, Szekszárdi munkavégzéssel, RECEPCIÓS, illetve PÉNZÜGYI ÜGYINTÉZŐ pozíciókba. Részletek:

RECEPCIÓS
– Legalább középfokú végzettségű,
– társalgási szinten beszél angolul,
– felhasználói szintű számítógépes ismerettel rendelkezik,
– önálló és jó problémamegoldó,
– és jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készséggel bír
Előny: HostWare Front office ismerete
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehetséges a vendeglatas@bodribor.hu email címen, érdeklődni a 06 20 449 6434 mobilszámon Barabás Erikánál lehet.

PÉNZÜGYi ÜGYINÉZŐ
Gyakorlott pénzügyi, számviteli ügyintézőt keresünk a Bodri Pincészet csapatába, teljes munkaidőbe.

Feladatok
– Cégcsoport könyvelési feladatainak elvégzése (beszámoló nélkül)
– Bevallások előkészítése
– Analitikák egyezetetése
– Adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások
– Középfokú közgazdasági szakirányú végzettség,
– Pénzügyi-számviteli ügyintéző végzettség
– több éves tapasztalat
– Informatika: felhasználó szintű Office ismeretek, könyvelő programok ismerete
– Rugalmasság és nagy terhelhetőség
– Önálló munkavégzés

Előny
– Mérlegképes könyvelői végzettség
– Szekszárdi lakos
Az önéletrajzokat a penzugy2@bodribor.hu címre várjuk, további információ is itt kérhető.

Írja meg kérdését vagy ajánlat kérését:

close-link
Bodri hírlevél
Íratkozzon fel hírlevelünkre és tudjon meg többet elsőként pályázati híreinkről, programjainkról és újdonságainkról.
FELIRATKOZOM
close-link
Bevásárlókosár
Nincs termék a kosaradban!
Vásárlás folytatása
0